К.К. Золотые пески

Техник поддръжка супермаркети

Описание

Техник поддръжка за супермаркети

Задължения:
1. Участва в откриване на повреди, установява причините за това и извършва текущи и аварийни ремонти с цел постоянното безаварийно техническо поддържане и осигуряване на супермаркетите;

2. Отговаря за своевременното и качествено извършване на различните видове поддръжка и ремонт без да се нарушава работния процес.

Изисквания:
1. Стаж 1 год. като техническа поддръжка на супермаркет.
2. Средно образование - ел обзавеждане на промишлени предприятия. Може и друга техническа специалност.
3. Практически умения в поддръжка на ВиК

4. Умения за поддръжка и ремонт на сграден фонд (гипсокартон, боядисване)

5. Валидна шофьорска книжка категория В

Компанията предлага:
1. Целогодишна работа на трудов договор.
2. Отлични условия за работа в млад и динамичен екип

3. Атрактивно заплащане съобразено с опита и личната мотивация

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография със снимка на посочения имейл.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Подавайте

  • присоединить файл