К.К. Албена

Сотрудник супермаркета

Описание

Верига супермаркети АЛДО е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в България. Ние поддържаме голям асортимент от хранителни стоки и стоки за бита. Към момента компанията успешно управлява 30 обекта, разположени по Северното, Южното Черноморие и зимните ски курорти, които са с модерна визия и отговарят на всички съвременни стандарти.

За предстоящият летен сезон 2023 г. обявяваме свободни позиции за: СЛУЖИТЕЛИ В СУПЕРМАРКЕТ.

Задължения и отговорности:
- да приемаш стока и да следиш стокови наличности
- да обслужваш и консултираш клиенти в търговската зала на магазина;
- да маркираш продуктите на клиентите на касата, да приемаш плащания в брой и с карта;
- да подреждаш и съхраняваш стоките в търговската зала и складовите пространства;
- да поддържаш добра хигиена и ред на работа на работното място.

Изисквания към кандидатите:
- любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип;
- да имаш завършено средно образование;
- да изпълняваш отговорно поставените задачи;
- да имаш готовност за работа на смени.

Ние предлагаме:
- много добро трудово възнаграждение с възможност за получаване на бонуси при добри резултати и желание за работа;
- въвеждащо обучение;
- работно време: на смени;
- възможност за кариерно развитие;
- възможност за целогодишна заетост;
- осигурена квартира, транспорт от Варна до курортните комплекси, транспортни разходи.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Подавайте

  • присоединить файл