К.К. Златни пясъци

Стоковед

Описание

ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ - СТОКОВЕД

Изисквания към кандидатите:
- Отговорно и стриктно водене на документацията;
- Опит в сферата с бързо оборотни стоки е предимство;
- Работата е динамична и изисква голяма бързина, стриктност и отговорност към поставените задачи!
- Висока лична мотивация и отговорност към работния процес;
- работа с Excel;
- задължителен опит в работата със складов софтуер;

Задължения:
- Водене на реквизити на доставчици;
- Въвеждане на доставки;
- Въвеждане на данни в таблици в excel с цел извличане на информация, необходима на ръководството;
- Обработване и съхраняване на документацията по доставките;
- Изготвяне и предоставяне на справки и отчети, изисквани от Управителя;
- Спазва всички изисквания за финансово отчитане и проверка;
- Отговаря за съответствието между фактическата наличност и наличността по счетоводни отчети;

Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за целогодишна заетост
- Много добро възнаграждение;
- Осигурена квартира или транспорт

Ако смятате, че Вие сте нашият кандидат, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона кандидатствай.

Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте

  • прикачи файл