К.К. Слънчев бряг

Касиер - аранжор

Описание

Задължения и отговорности:
- обслужване и консултиране на клиенти в търговската зала
- маркиране на продукти на каса
- подреждане и съхранение на стоките
- подпомагане за поддържане на добра хигиена и ред на работа на работното място

Изисквания към кандидатите:
- бързина и енергичност
-любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип
-изпълняваш отговорно поставените задачи
-имаш готовност за работа на смени

Ние предлагаме:
-много добро трудово възнаграждение с възможност за получаване на бонуси, при добри резултати и желание за работа
-въвеждащо обучение
-работно време: на смени
-с възможност за целогодишна заетост
-осигурена квартира или транспортни разходи.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Кандидатствайте

  • прикачи файл